T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Termínová listina podzim 2022

Vážení rodiče, zde je seznam závodů pro podzimní sezónu. Velká část závodů se týká pouze děvčat ze závodních družstev, tradiční „Vánoční perník“ je pak pro úplně všechna děvčata cvičící v našem oddíle. S účastí dětí počítáme, případné omluvy, prosíme, hlaste včas.

a) Pátek 21.10. – Podzimní přebory jednoty – závodí všechna děvčata ze závodních družstev

b) Neděle 23.10. – Oblastní Přebory Prahy, TJ Sokol Horní Počernice – závodí vybraná děvčata ze závodních družstev, povinné sestavy (VS0, VS1, VS2) –  pro závodnice, které nemají VS splněn, volné sestavy (Linie C) – závodí vybraná děvčata z družstev A-C – nominaci oznámíme první týden v říjnu

c) 28.-30.10. – Černošice, Mistrovství ČR – Kategorie C – závodí vybraná děvčata ze závodního družstva A 

d) Čtvrtek 17.11. Přebory Prahy družstev, Praha, volné sestavy (závodní A)

e) Pátek 16.12. – Vánoční Perník, naše Sokolovna, závodí všechna děvčata