T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Gymnastické soustředění 2021/2022

I naše sokolovna pořádá každoročně gymnastické soustředění pro děvčata v rekreačním středisku Trnávka v Želivi. Minulý rok jsme si pro děti připravily téma soustředění Tarzanka a tento rok jsme měly Robinsonku (fotky z letošního gymnastického soustředění naleznete v naší venkovní nástěnce před sokolovnou).

Náplní našeho gymnastického soustředění jsou každodenní tréninky po celou dobu soustředění, které se skládají z ranní rozcvičky spojené s atletikou, poté nás čeká čtyřhodinový trénink na nářadích (prostná, přeskok, kladina a airtrack).

Po tréninku náš také čekají odpolední aktivity, mezi které patří rafting, míčové hry, atletické soutěže, vyrábění si vlastních triček, táborák, spaní pod širákem a mnoho dalšího.

Na závěr našeho soustředění se každoročně konají závody, kdy děti předvedou, co se během soustředění naučily nebo v čem se zlepšily. Později jsou odměněny krásnými cenami, které pro ně pečlivě vybíráme.