T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Výsledky podzim 2017

Vánoční perník 15.12.2017

Tradičním vrcholem podzimní gymnastické sezony byl opět Vánoční perník. Letošní 38. ročník byl rekordní. Celkem 56 děvčat soutěžilo v 6 kategoriích.

Děvčata ze závodních družstev a rekreačního družstva závodila ve všech 4 olympijských disciplínách (přeskok, bradla, kladina a prostná) ve volných sestavách. Jako každý rok byly pro každou kategorii vypsány „bonifikace“ – obtížnější prvky, za jejichž předvedení si mohla děvčata připsat po půl bodu navíc k výchozí známce. Obtížnost sestav tak vedle čistoty provedení měla také významný vliv na výslednou známku. Nové nejmladší závodní družstvo a starší děvčata z přípravky závodily také na všech čtyřech nářadích a do povinných sestav mohla také zařadit obtížnější bonifikované prvky, pokud je zvládla již natrénovat. A nakonec děvčata z přípravky tradičně cvičila povinné sestavy na dvou nářadích (lavička a prostná) a také závodila ve šplhu a ve skoku do dálky.

Fotogalerie