T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Vánoční perník 2023

Vánoční perník je tradiční předvánoční klání pro všechny gymnastky našeho oddílu. Je to závod téměř stejně starý jako oddíl sportovní gymnastiky Sokola Dejvice a zůstává příležitostí pro setkání všech současných i minulých členů a přátel oddílu. Koná se tradičně v prosinci a pravidla jsou vymyšlena tak, aby mohli soutěžit všichni více i méně trénující členové oddílu.

Na rozdíl od pravidelných jarních a podzimních přeborů jednoty, které jsou přípravou na závody celopražské a pravidly se přizpůsobují oficiálnímu závodnímu programu, je Vánoční perník závodem více „domácím“. Každá věková kategorie má své požadavky a také „bonifikace“ – náročnější prvky, které jsou náležitě ohodnoceny body navíc.

K Vánočnímu perníku neodmyslitelně patří perníkové medaile pro všechny účastnice, ceny z perníku pro závodnice na stupních vítězů a perníková chaloupka pro závodnice na stupni nejvyšším. Po dlouhých letech, kdy se perníkové ceny kupovaly, jsme se rozhodly vzít výrobu perníkových chaloupek a dalších odměn z perníku do vlastních rukou. Již několik let si všechny perníkové medaile, chaloupky a další ceny pečeme a zdobíme vlastními silami.

Letošní Vánoční perník se konal 15.12. 2023 v naší sokolovně a na výsledky se můžete podívat zde:

Také bychom rádi poděkovali všem rodičům za pomoc s úklidem tělocvičny a za všechny dary zúčastněným jako odměny za závody:)

přípravka začátečníci a přípravka pokročilá

závodní C

závodní B a závodní A

Všem závodnicím moc gratulujeme a těšíme se na další společné závody!