T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Gymnastické soustředění 2022/2023

I naše sokolovna pořádá každoročně gymnastické soustředění pro děvčata v rekreačním středisku Trnávka v Želivi. Minulý rok jsme si pro děti připravily téma soustředění Robinsonka a tento rok nás provázelo téma Opraváři pohádek (fotky z letošního gymnastického soustředění brzy naleznete v naší venkovní nástěnce před sokolovnou).

Náplní našeho gymnastického soustředění jsou každodenní tréninky po celou dobu soustředění, které se skládají z ranní rozcvičky spojené s atletikou, poté nás čeká čtyřhodinový trénink na nářadích (prostná, přeskok, kladina a airtrack). Po poledním klidu na děti čekají zábavné aktivity, které pro ně každý rok pečlivě vymýšlíme a snažíme se, aby byly jak vědomostní, tak plné sportu, kreativity a aby se naučily pracovat v kolektivu.

Mezi naše oblíbené aktivity patří vědomostí hry v přírodě, ježdění na loďkách a samozřejmě finální závody, kde mohou děti ukázat, v čem se po dobu soustředění zlepšily a mohou vyhrát krásné ceny.

Předávání cen