T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kaschwarzova@seznam.cz

Informace leden 2022

Vážení rodiče!
 Čtěte prosím informace pro další pololetí.


1) Tréninky v dalším pololetí začnou tento týden od pondělí 3. ledna a budou probíhat ve stejných hodinách jako na podzim.
https://gymnastikadejvice.cz/o-nas/treninky/


2) Placení příspěvků  pro leden – červen 2022 bude probíhat v únoru-březnu 2022.

Závodní družstva (trénink 3x týdně) platí celkem 4400 Kč = 200 Kč (roční příspěvek České obci sokolské) + 700 Kč x 6 měsíců)

Rekreanti a přípravka (trénink 2x týdně) platí celkem 3800 Kč = 200 Kč (ročníl)Pokladna bude otevřena pouze v úterý a ve středu od 16 do 19 hodin a pouze v průběhu února a března. 

Platbu lze provést též po internetu zde (online platby by měly být v možné již od ledna)
https://platby.sokoldejvice.cz/?option=com_bs&w=1920&action=online_platba(S technickými obtížemi při platbě se neváhejte obrátit na pana pokladníka/sokolníka Honzu Kubíka, pokladna@sokoldejvice.cz)

Zaplaťte, prosím, nejpozději do konce března, od dubna bude pokladna otevřená pouze po předchozí domluvě a za pozdní platby budou účtovány pokuty (50 Kč v dubnu, 100 Kč ostatní měsíce).

3) Lékařská prohlídka. Razítko od lékaře (v průkazce nebo na zvláštním formuláři „sportovní prohlídky pro organizovaný sport“) je povinné pro děti ze závodních družstev. Pro děti z nejstaršího závodního družstva rovnou doporučujeme vyřízení zdravotní prohlídky u sportovního lékaře (bude potřeba opět pro podzimní mistrovství ČR a jeho vyřízení je časově náročnější).Pro děti z rekreačního družstva a přípravky není razítko povinné.

Platnost prohlídky je jeden rok, pokud tedy máte razítko z loňského jara nebo žádné, nechte si u dětského lékaře vystavit nové. 


4) Legitimace. Legitimace, které jste nám na podzim odevzdali, budeme rozdávat na tréninkách v průběhu ledna. Po zaplacení/vyřízení lékařské prohlídky nám průkazky prosím co nejdříve vraťte.


5) Omluvenky: prosíme omlouvejte děti předem osobně nebo SMS případně emailem příslušným trenérům, kontakty na trenéry najdete zde:https://gymnastikadejvice.cz/kontakt/


6) Tréninky nebudou o prázdninách, tj. pátek 4.2. (pololetní prázdniny), 14.3.-20.3. (jarní prázdniny Prahy 6), pátek 15.4. a pondělí 18.4. (Velikonoce) a také v pátek  25.2., kdy bude sokole probíhat společenský večer s živou hudbou a tancem.Na Společenský večer v pátek 25.2. jste srdečně zváni (rodiče), v sobotu 26.2. pak bude Dětský karneval.

7) Letní soustředění oddílu SG se bude konat od soboty 27.8. do neděle 4.9. na stejném místě jako v předchozích letech, tj. v RZ Trnávka u Pelhřimově (https://www.trnavka.eu/cs/). Termín zasahuje do začátku školy (1.9. + 2.9.), bude tedy potřeba děti na dva dny omluvit. O týden dříve jet nemůžeme vzhledem k obsazenosti objektu. Další informace (podrobnosti, přihlášky, platby) budou následovat v průběhu jara.