Výsledky podzim 2016

Vánoční perník 16.12.2016

Tradičním vrcholem podzimní gymnastické sezony byl opět Vánoční perník. Letošní 37. ročník byl rekordní. Poprvé jsme překonali hranici 50 závodnic! Celkem 51 děvčat soutěžilo v 6 kategoriích.

Děvčata ze stašího i mladšího závodního družstva a rekreačního družstva závodila ve všech 4 olympijských disciplínách (přeskok, bradla, kladina a prostná) ve volných sestavách. Jako každý rok byly pro každou kategorii vypsány "bonifikace" - obtížnější prvky, za jejichž předvedení si mohla děvčata připsat po půl bodu navíc k výchozí známce. Obtížnost sestav tak vedle čistoty provedení měla také významný vliv na výslednou známku. Nové nejmladší závodní družstvo, a také mladší část rekreantů společně s několika staršími děvčaty z přípravky závodily také na všech čtyřech nářadích a do povinných sestav mohla také zařadit obtížnější bonifikované prvky, pokud je zvládla již natrénovat. A nakonec děvčata z přípravky tradičně cvičila povinné sestavy na dvou nářadích (lavička a prostná) a také závodila ve šplhu a ve skoku do dálky.

Fotogalerie

Všechny fotografie ze závodu od našeho fotografa Michala Komma si můžete stáhnout zde.

Výsledky

Kategorie Závodní starší (2004-2006)

 

Přeskok

 

Bradla

 

Kladina

 

Prostná

 

Celkem

 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Amálka Figallová 11,50 10,40 11,50 9,40 12,50 11,80 12,00 11,45 43,05 1
Anežka Dbalá 10,00 8,40 10,50 8,50 11,50 9,10 11,00 10,20 36,20 2
Hermína Skořepová 11,50 7,80 10,50 9,00 12,00 9,10 11,50 9,60 35,50 3
Majda Bartoňová 10,00 6,90 10,00 7,90 11,50 7,85 11,50 9,90 32,55 4

Kategorie Závodní mladší (2007-2008)

 Přeskok Bradla Kladina Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Michaela Jakabová 11,50 10,30 11,00 9,90 12,50 9,70 11,00 10,15 40,05 1
Ella Karakolevová 11,50 11,00 10,50 8,80 12,50 8,85 12,00 10,70 39,35 2
Nicoletta Pavone 11,50 10,10 11,00 9,60 12,50 8,50 12,50 10,75 38,95 3
Luisa Bultová 11,50 9,70 11,00 8,40 12,50 9,95 12,00 10,85 38,90 4
Adelaide Looney 11,50 9,80 10,00 7,20 12,00 9,95 12,50 10,55 37,50 5
Constance Rodová 11,50 8,50 11,00 8,80 11,50 8,95 12,00 10,75 37,00 6
Delfína Kašpárková 10,00 8,00 10,50 7,00 10,50 7,70 12,50 9,05 31,75 7

Kategorie Závodní nejmladší (2009-2010)

 Přeskok Bradla Kladina Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Amálka Doležalová 10,00 9,80 11,00 9,95 12,50 10,55 11,50 9,55 39,85 1
Natálka Hlavsa 11,50 10,25 11,00 10,25 12,00 8,75 12,00 10,45 39,70 2
Ester Kellnerová 11,50 9,50 11,00 9,00 11,50 6,60 12,00 9,85 34,95 3
Tereza Weisová 11,50 10,60 11,00 9,80 12,00 4,85 11,50 9,25 34,50 4
Ester Kotláriková 10,00 9,00 10,50 8,00 11,50 8,40 10,50 8,50 33,90 5
Pavlína Schwarzová 10,00 8,65 10,00 7,75 11,00 8,25 10,00 6,75 31,40 6
Lily Steinová 11,50 9,35 11,00 9,10 11,00 6,45 11,00 6,25 31,15 7
Lea Karakolevová 10,00 9,70 10,00 7,75 10,00 3,90 10,00 5,75 27,10 8
Ella Nejdlová 10,00 7,65 10,50 7,40 10,50 4,25 10,00 2,50 21,80 9

Kategorie Rekreanti starší (2004-2008)

 Přeskok Hrazda Kladina Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Johanka Sýkorová 11,50 9,70 11,00 9,30 12,00 9,30 12,50 10,15 38,45 1
Gábina Figallová 11,50 7,50 10,00 8,00 12,50 8,70 12,50 10,25 34,45 2
Eva Prokešová 11,50 8,70 10,50 7,80 12,00 8,80 11,50 8,80 34,10 3
Zuzka Figallová 11,50 8,40 10,00 5,50 12,00 9,40 12,00 10,45 33,75 4
Viki Tošnerová 10,00 6,00 11,00 9,50 12,00 7,40 12,50 10,60 33,50 5
Róza Tesařová 10,00 7,60 10,00 4,50 12,00 7,90 12,00 8,70 28,70 6

Kategorie Rekreanti - mladší + přípravka - starší (2008-2009)

 Přeskok Hrazda Lavička Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Anežka Rumlenová 10,00 9,00 11,00 8,50 11,50 7,85 11,50 9,00 34,35 1
Lola Reznerová 10,00 7,40 11,00 7,60 11,00 9,30 11,50 9,25 33,55 2
Rozárka Tošnerová 10,00 7,50 11,00 8,40 11,00 8,85 11,50 8,25 33,00 3
Sofia Vrbská 10,00 8,20 10,50 8,40 10,50 7,30 11,00 8,50 32,40 4
Anna Mastrini 10,00 7,80 10,50 7,50 11,00 8,30 11,50 8,70 32,30 5
Madlenka Pertlová 10,00 7,20 10,50 7,20 11,00 9,30 11,50 8,50 32,20 6
Madla Tesařová 10,00 8,80 10,50 6,60 11,00 8,65 11,50 7,75 31,80 7
Barbora Czivišová 10,00 7,90 11,00 7,50 10,50 7,40 10,50 7,50 30,30 8
Verča Lindová 10,00 7,20 11,00 7,80 10,50 7,10 11,00 7,50 29,60 9
Táňa Solodukhina 10,00 7,40 10,50 5,60 11,00 7,30 11,00 7,00 27,30 10
Marie Chlupová 10,00 7,40 6,60 2,50 11,00 8,20 11,00 8,50 26,60 11

Kategorie Přípravka - mladší (2009-2012)

JménoLavičkaProstnáCelkemPořadí
Marianna Pertlová 8,70 8,50 17,20 1
Viktorka Hloušková 8,60 8,30 16,90 2
Kristýna Livoncová 8,50 7,80 16,30 3
Andreaya Okaikoi 8,00 8,10 16,10 4
Klára Pučelíková 8,30 7,70 16,00 5
Nina Weigertová 7,90 7,90 15,80 6
Laura Siručková 8,00 7,60 15,60 7
Dorotka Krupičková 6,90 8,40 15,30 8
Josefína Havelková 7,60 7,30 14,90 9
Emma Minaříková 7,50 7,30 14,80 10
Ema Štefánová 7,00 5,00 12,00 11

Skok a šplh

Skok do dálky   Šplh 
  cm POŘADÍ     POŘADÍ
Andreaya Okaikoi 135 1   Andreaya Okaikoi 1
Emma Minaříková 131 2   Josefína Havelková 2
Marianna Pertlová 125 3   Kristýna Livoncová 3
Josefína Havelková 123 4   Nina Weigertová 4
Nina Weigertová 122 5   Klára Pučelíková 5
Viktorka Hloušková 118 6   Dorotka Krupičková 6
Kristýna Livoncová 112 7   Emma Minaříková 7
Dorotka Krupičková 109 8   Laura Siručková 8
Laura Siručková 105 9   Ema Štefánová 9až10
Klára Pučelíková 98 10   Marianna Pertlová 9až10
Ema Štefánová 83 11   Viktorka Hloušková 11


Podzimní Přebor Prahy 9.10.2016

Podzimního Přeboru Prahy v Horních Počernicích se účastnila děvčata ze staršího a mladšího závodního družstva.

V kategorii ZS obsadila Luisa Bultová 3. místo, Constance Rodová 5. místo, Ella Karakolevová 7. místo a Delfína Kašpárková 10. místo (z celkem 11 závodnic). 

V kategorii VS1 závodily Nicoletta Pavone (8. místo) a Míša Jakabová (13. místo z celkem 13 závodnic). V kategorii VS1 starší závodila pouze Anežka Dbalá (5. místoz celkem 7 závodnic) a svým výkonem zároveň splnila tento výkonnostní stupeň.

Všem závodnicím gratulujeme!

Výsledky ke stažení najdete zde.

Podzimní Přebory jednoty 7.10.2016

Velmi brzký termín pražského přeboru  způsobil i velmi brzký termín Podzimního Přeboru Jednoty. nebylo mnoho času po prázdninách nacvičit něco nového a tak závodila pouze starší a mladší závodní děvčata v povinných sestavách  kategoriích Výkonnostní stupeň 1 a Základní stupeň. 

Výkonnostní stupeň 1 (VS1)

 Přeskok Bradla Kladina Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Pavone Nicoletta (2008) 16,00 13,40 16,00 14,50 16,00 14,90 16,40 14,90 57,70 1
Efrati Toar (2004) 16,00 14,30 16,00 14,00 16,00 14,20 16,20 14,85 57,35 2
Chmelařová Hana (2006) 16,00 14,30 16,00 14,50 15,00 12,20 16,20 14,45 55,45 3
Jakabová Michaela (2007) 16,00 13,40 16,00 14,40 16,00 13,75 16,00 13,25 54,80 4
Dbalá Anežka (2006) 16,00 12,75 16,00 13,90 15,00 12,05 16,40 14,10 52,80 5
Stázka Figallová (2006) 16,00 12,55 16,00 11,50 15,00 11,70 16,00 11,70 47,45 6

Základní stupeň (ZS)

 Přeskok Bradla Kladina Prostná Celkem 
Jméno výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná výchozí konečná Součet Pořadí
Bultová Luisa (2008) 16,00 15,60 16,00 14,80 16,00 13,50 16,00 14,10 58,00 1
Rodová Constance (2007) 16,00 15,60 16,00 14,90 16,00 12,05 16,00 13,75 56,30 2
Karakolevova Ella (2008) 16,00 14,70 16,00 15,00 16,00 12,65 16,00 13,55 55,90 3
Kašpárková Delfína (2008) 16,00 14,90 16,00 14,80 16,00 13,15 15,00 12,05 54,90 4