T. J. Sokol Praha Dejvice I, Bubenečská 4/181, Praha 6
+420608582402
kapeckova@email.cz

Leden 2020 – informace pro rodiče

1) Tréninky v dalším pololetí začnou tento týden od pondělí 6. ledna a budou probíhat ve stejných hodinách jako na podzim.

2) Placení příspěvků  pro leden – červen 2020 bude probíhat v únoru-březnu 2020.(Vzhledem k opožděné expedici členských známek ze strany ČOS zatím nejsou zatím možné platby v pokladně, předpokládané otevření pokladny bude únor-březen)
Závodní družstva (trénink 3x týdně) platí celkem 4400 Kč = 200 Kč (roční příspěvek České obci sokolské) + 700 Kč x 6 měsíců)
Rekreanti a přípravka (trénink 2x týdně) platí celkem 3800 Kč = 200 Kč (roční příspěvek České obci sokolské) + 600 Kč x 6 měsíců.
Pokladna bude otevřena pouze v úterý a ve středu od 16 do 19 hodin a pouze v průběhu února a března. Platbu lze provést též po internetu zde.
(S technickými obtížemi při platbě se neváhejte obrátit na paní pokladní Reginu Sloupovou, pokladna@sokoldejvice.cz). Zaplaťte, prosím, nejpozději do konce března, od dubna bude pokladna otevřená pouze první úterý v měsíci od 17 do 18h , nebo po předchozí domluvě a za pozdní platby budou účtovány pokuty (50 Kč v dubnu, 100 Kč ostatní měsíce).

3) Lékařská prohlídka. Razítko od lékaře (v průkazce nebo na zvláštním formuláři „sportovní prohlídky pro organizovaný sport“) je povinné pro děti ze závodních družstev. Pro děti z nejstaršího závodního družstva rovnou doporučujeme vyřízení zdravotní prohlídky u sportovního lékaře (bude potřeba opět pro podzimní mistrovství ČR a jeho vyřízení je časově náročnejší). Pro děti z rekreačního družstva a přípravky není razítko povinné.Platnost prohlídky je jeden rok, pokud tedy máte razítko z loňského jara nebo žádné, nechte si u dětského lékaře vystavit nové.

4) Legitimace.Legitimace, které jste nám na podzim odevzdali, budeme rozdávat na tréninkách v průběhu ledna. Po zaplacení/vyřízení lékařské prohlídky nám průkazky prosím co nejdříve vraťte.

5) Omluvenky: prosíme omlouvejte děti předem osobně nebo SMS případně emailem příslušným trenérům, kontakty na trenéry najdete zde.

6) Tréninky nebudou o prázdninách, tj. pátek 31.1. (pololetní prázdniny), 24.2.-1.3. (jarní prázdniny Prahy 6), pátek 10.4. a pondělí 13.4. (Velikonoce), pátky 1. a 8. května (státní svátky) a také v pátek 6.3. (společenský večer).Na Společenský večer v pátek 6.3. jste srdečně zváni (rodiče), v sobotu 7.3. pak bude Dětský karneval.